تبلیغات
علیرضا مومنی لاریمی - مطالب شهریور 1393
علیرضا مومنی لاریمی
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب

به گزارش خبرنگار لاریمیها،در هفته دولت کانال بتونی آبرسانی کشاورزی شالیزاری کال آیش لاریم با حضور مسئولین شهرستان، شورای لاریم، پرسنل دهیاری و کشاورزان افتتاح شد.

گفتنی است این پروژه با متراژ حدود 850 متر افتتاح شد.

3ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

علی اسدی لاریمی به عنوان رییس، محمدرضا مدانلو نایب رئیس، سید نعمت اشرفی منشی هیئت رئیسه شورای اسلامی بخش شدند.

در جلسه انتخاب هیات رئیسه شورای اسلامی بخش گیل خواران که صبح روز شنبه در بخشداری گیلخواران  برگزار شد علی اسدی لاریمی به عنوان رییس شورای اسلامی بخش گیلخواران انتخاب شد.

در جلسه انتخاب هیات رئیسه شوSORRAAرای اسلامی بخش گیل خواران که در بخشداری گیلخواران  برگزار شد علی اسدی لاریمی به عنوان رییس شورای اسلامی بخش گیلخواران انتخاب شد.

گفتنی است؛ محمدرضا مدانلو بعنوان نایب رئیس و نعمت اشرفی بعنوان منشی انتخاب شدند.

ضمن تبریک به این عزیزان آرزوی سلامتی برای آنان از خداوند مسئلت می نمائیم.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

به گزارش خبرنگار لاریمیها، سکینه کفیلی در رشته پزشکی (دانشگاه علوم پزشکی سمنان) و حدیثه مومنی در مقطع کارشناسی ارشد رشته فیزیوتراپی (دانشگاه شهید بهشتی) قبول شدند.

قبولی سرکار خانم ها سکینه کفیلی در رشته پزشکی (دانشگاه علوم پزشکی سمنان) و حدیثه مومنی در مقطع کارشناسی ارشد فیزیوتراپی (دانشگاه شهید بهشتی) را به ایشان و خانواده محترمشان تبریک گفته، برای این عزیزان آرزوی سربلندی و موفقیت در كلیه مراحل زندگی به ویژه در تحصیلات دانشگاهی را از خداوند منان خواستاریم.

tabric

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

هیات رئیسه شورای لاریم برای دومین سال دوره چهارم انتخاب شد

در جلسه انتخاب هیئت ریئسه شورای اسلامی لاریم که ظهر روز پنجشنبه در بخشداری گیلخواران برگزار شد مهندس ذات ا... مومنی لاریمی با 3 رای به عنوان رییس شورای اسلامی لاریم انتخاب شد.

در جلسه انتخاب هیئت ریئسه شورای اسلامی لاریم که در بخشداری گیلخواران برگزار شد مهندس ذات ا... مومنی لاریمی با 3 رای به عنوان رییس شورای اسلامی لاریم انتخاب شد.

گفتنی است؛ مهندس ذات ا... مومنی با 3 رای با فاصله 2 رای از رقبای خود سیدمسعود قریشی و امید مولایی توانست تصدی ریاست شورای را به دست گیرد.

سیدمسعود قریشی لاریمی با 1 رای، دیگر رقیب علی اسدی لاریمی (با 4رای) برای تصدی نایب رئیس شورای لاریم بودند.

ضمنا سیدمسعود قریشی لاریمی با 2 رای بعنوان منشی شورا انتخاب شدند.

2 (1)1 (1)


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

به نقل از سایت روابط عمومی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری، اولین جشنواره شهید رجایی استان از مدیر روابط عمومی دانشگاه به عنوان کارمند نمونه این دانشگاه در سال 93 تجلیل شد.

گفتنی است در اولین همایش شهید رجایی استان که در سالن آمفی تئاتر استانداری برگزار گردید از 61 کارمندان نمونه ادارات استان تقدیر بعمل آمد.

در این مراسم استاندار دکتر ربیع فلاح، خیریانپور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری مازندران و مدیران کل دستگاههای اجرایی حضور داشتند.

در متن لوح تقدیر چنین آمده است:

آقای علیرضا مومنی لاریمی

کارمند دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری

توسعه و تعالی میهن عزیز اسلامی مان مرهون تلاش صادقانه انسانهای آگاهی است که فداکارانه و امید آفرین مفتخر خدمت  در جهت بسط شعائر نظام مقدس جمهوری اسلامی و رضایت مندی آحاد ملت سربلند ایران می باشد.

از انجائیکه به واسطه ی  حسن فعالیت و وظیفه شناسی به عنوان کارمند نمونه سال93 معرفی شده اید، از اهتمام شما تشکر و برای شما آرزوی موفقیت روزافزون می نمایم.

یقین دارم برخورد شایسته شما با ارباب رجوع، آشنایی با فنون و مهارت ها، برخورداری از دانش و علم روز، آراستگی به ایمان و معنویت در کنار رعایت قوانین همواره به عنوان سرلوحه اقدامات آتی شما قرار دارد.

 

دکتر ربیع فلاح

استاندار مازندران

B_7ba924ae-873a-4ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی