تبلیغات
علیرضا مومنی لاریمی - مطالب تیر 1393
علیرضا مومنی لاریمی
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
شهادت امام متقین امیرالمومنین(علیه السلام) بر عموم شیعان جهان تسلیت باد‏
yazahra92-2
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

به گزارش خبرنگار لاریمیها، نشستدهیار و اعضای شورای اسلامی با فرماندار ، بخشدار و رئیس بنیاد مسکن شهرستان عصر روز چهارشنبه در دفتر فرماندار برگزار گردید.

4 3 2 1نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

به گزارش خبرنگار لاریمیها، نشست شورای اسلامی لاریم با مدیر عامل آب و فاضلاب روستایی استان روز دوشنبه برگزار گردید.

05 04 03 02نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

جمعی از نمایندگان استاهای شمالی کشور با ارسال نامه ای به دکتر روحانی رئیس جمهور خواستار پیگیری جدی پروژه عظیم ملی آزاد راه دریا شدند.

متن نامه نمایندگان استانهای شمالی کشور :

02 00نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

به گزارش خبرنگار لاریمیها، اعضای شورای اسلامی لاریم سر زده از سالن ورزشی و بازیهای در حال انجام حضور یافتند.

6 5 4 3 2 1

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

به گزارش سایت فرمانداری شهرستان جویبار،  همزمان با 14 تیر روز شهرداری ها و دهیاری ها ، همایش دهیاران بخش مرکزی و گیلخواران شهرستان جویبار با حضور رضا گنجی جویباری فرماندار این شهرستان و بخشداران و شوراهای بخش در سالن اجتماعات فرمانداری جویبار برگزار گردید

04


ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

به گزارش خبرنگار لاریمیها، اعضای شورای اسلامی لاریم جهت تکمیل پرونده های سند مالکیت در دفتر دهیاری صبح روز پنج شنبه حضور یافتند.

0 1 3نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

دکتر حسینی، نماینده قائمشهر سوادکوه جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی با طرح سوالی از وزیر علت توقف تقسیمات کشوری و عدم اجرای قانون را خواستار شدند.

وی در این سوال ضمن آرزوی توفیق برای ملت، دولت و مجلس پیرو مذاکرات و مکاتبات و تذکرات مکرر در خصوص عدم اجرای قانون تقسیمات کشوری متاسفانه وزارت کشور و دولت محترم از بدو کار تقسیمات کشوری متوقف نموده است و اعتنا به درخواست مردم ندارد این کار مردم را دچار مشکل نمود.

در ادامه سوال آمده است، بعضا بسیاری از اقدامات در مسیر توسعه را متوقف می نماید. دولت نمی تواند به بهانه اصلاح یا ایراد قانون قوانین موجود را متوقف نماید.

soal-vazir-keshvar

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

برابر مصوبه جلسه ۷۱۷ مورخ ۹۱/۰۶/۱۴ شورای عالی انقلاب فرهنگی و با هدف آشنایی آحاد جامعه با عملکرد و خدمات شهرداری‌ها و دهیاری‌ها ، ارتقاء منزلت خانواده بزرگ شهرداری‌ها و دهیاری‌ها ، هم افزایی و افزایش همدلی و تعامل مردم و خانواده مدیریت شهری و روستایی و اطلاع‌رسانی در راستای آشنایی با رویکردها،‌سیاست‌ها و برنامه‌های کشور در ارتباط با مدیریت شهری و روستایی ، روز چهاردهم تیرماه به عنوان “روز شهرداری و دهیاری” در سالنامه رسمی کشور درج گردیده است.
همچنین با توجه به عدم اطلاع رسانی کافی از اقدامات و پروژه های دهیاری اظهار امیدواری می کنیم نامگذاری ۱۴ تیر به نام روز شهرداری و دهیاری مقدمه ای باشد در معرفی هر چه بیشتر خدمات این مجموعه ها و پروژه های انجام شده و یا در حال انجام تا مردم بیشتر در جریان خدمات ارائه شده قرار بگیرند و با ایجاد رضایتمندی تعامل بهتری بین مردم و دهیاری برقرار شود.10190712

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

همانگونه که گردش سرمایه و دارایی های افراد در سایر بخش های اقتصادی جهت کسب سود مشروع و درآمد بیشتر آزاد است وهمه می توانند سرمایه های خود را تبدیل به احسن کنند. چرا سرمایه و دارائی کشاورزان آزاد نباشد؟

به گزارش خبرنگار لاریمیها به نقل از سایت مازندنومه؛ این روزها تحلیل ها وگفتگوهای زیادی مبنی براینکه زمین های کشاورزی مازندران یا شمال کشور در حال تغییر کاربری هستند در جریان است، متاسفانه برخی از این تحلیل ها احساسی و بدون ریشه یابی اساسی ارائه می شود و به تبع آن تصمیمات آمرانه وبرخورد فیزیکی صورت می گیرد.

keshavarzادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

به گزارش خبرنگار لاریمها،  اعضای شورا و میرابان از زمین های شالیزاری در عصر روز 10 تیر ماه بازدید نمودند.

3 4 2 1 0

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

به گزارش خبرنگار لاریمها، اعضای شورا و مسول مالی دهیاری با فرمانده حوزه شهید عالی درخصوص برنامه های فرهنگی ماه مبارک رمضان نشستی در تاریخ 10 تیر ماه  برگزار شد.

1 2 3 4

نوع مطلب : فرهنگی- اجتماعی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

 

طلیعه رمضان

 

 بار دیگر رمضان، ماه اُنس دوستان خدا از راه رسید و غریو شادی محبان خدا، به آسمان برخاست و مژده ی اسارت شیطان و هوای نفسْ در همه جا پیچید. آری، آمد آن ماهی که به انتظارش بودیم؛ ماهی که جان را طراوتی دوباره می‏بخشد و روان آدمی را زنگار از چهره می‏شوید.

 

دعاى امام سجاد(علیه السلام) هنگام حلول ماه رمضان

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

«(1) الحمد لله الذى هدانا لحمده، و جعلنا من اهله لنکون لاحسانه من الشاکرین و لیجزینا على ذلک جزاء المحسنین (2) و الحمد لله الذى حبانا بدینه، و اختصنا بملته، و سبلنا فى سبل احسانه لنسلکها بمنه الى رضوانه حمدا یتقبله منا و یرضى به عنا (3) و الحمد لله الذى جعل من تلک السبل شهره شهر رمضان، شهر الصیام، و شهر الاسلام، و شهر الطهور، و شهر التمحیص و شهر القیام الذى انزل فیه القرآن، هدى للناس و بینات من الهدى و الفرقان‏».

سپاس خدائى را سزاست، که ما را براى سپاسگزارى خود راهنمائى نمود، و از سپاسگزاران قرار داد، تا براى احسان و نیکیش از شکرگزاران باشیم، و ما را بر آن سپاسگزارى پاداش نیکوکاران دهد، و سپاس خدائى را سزاست که دین خود را به ما عطا نمود، و ما را جزو ملت‏خویش(اسلام) اختصاص داد، و در راههاى احسان و نیکیش رهنمون کرد،تا به وسیله نعمتش در آن راهها رفته و به سوى رضا و خوشنودیش دست‏یابیم، سپاسى که آن را از ما بپذیرد، و به وسیله آن از ما خوشنود گردد

ramazan

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

به گزارش سایت شرکت مخابرات استان، حسب تصمیم شرکت مخابرات ایران  از ساعت 22 مورخه 93/04/11 (روز چهارشنبه) کد استان مازندران به 011 و شماره تلفنهای مشترکین ثابت از 7 رقم به 8 رقم تغییر می یابد. و برای شماره گیری در داخل استان نیاز به گرفتن کد شهرستان نبوده و از خارج استان باید با کد 011 اقدام به شماره گیری نمایند.

ضمنا پس از همکدی هزینه های مکالمات داخل استان به صورت شهری و به ازای هر دقیقه 30 ریال و مکالمات با خارج استان به ازای هر دقیقه 330 ریال محاسبه خواهد شد.

hamcode

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

اعضای شورای اسلامی از اجرای طرح بتونی کردن کانال آب کال آیش لاریم بازدید کردند.

تا کنون حدود 450 متر از ۸۲۵ متر کانال اجرا گردید.

 

 

kanalkanal1b9

ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی